APO Stomatologia Logo

WIEMY, ŻE KAŻDY PACJENT JEST WYJĄTKOWY I WYMAGA RÓWNIE WYJĄTKOWEGO PODEJŚCIA.

PIERWSZA WIZYTA

Z niecierpliwością oczekujemy na Państwa pierwszą wizytę w naszym gabinecie!

W czasie pierwszej wizyty zapoznacie się Państwo z naszą ofertą, dowiecie się wszystkiego o planowanym leczeniu ortodontycznym, o wszystkich szczegółach terapii i jeśli będzie to konieczne — odbędą się specjalistyczne konsultacje. Ważnym elementem będzie przedstawienie wzajemnych oczekiwań (pacjent-lekarz) oraz wyjaśnienie wątpliwości. Będą mogli się Państwo również zapoznać z szacunkowymi kosztami leczenia — posiadamy ofertę dla każdego!

Dodatkowo, będzie to okazja do spotkania się z naszymi specjalistami, poznania gabinetu, który zapewnia najwyższe standardy medyczne, a dzięki miłej atmosferze jest miejscem, w którym poczują się Państwo swobodnie i bezpiecznie. Miejscem, do którego będą mogli Państwo wracać, w celu systematycznej profilaktyki, czy specjalistycznego leczenia.

DOKUMENTY I PLIKI DO POBRANIA

Drodzy Pacjenci, w związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/49/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), poniżej załączamy klauzule informacyjne dla naszych Pacjentów i Pracowników.

Klauzula informacyjna dla osób objętych monitoringiem

Klauzula informacyjna dla Pacjentów

Klauzula informacyjna dla Pracowników